Atsiliepimai

Apie mus rašo Madmom.


Kviečiame pasidalinti savo patirtimi – koks jausmas siųsti arba gauti Katę Voke!

Įrašo “Atsiliepimai” komenatarų: 25

 1. Nudžiugino pirmoji pažintis su Kate voke 😉 Dėkojame už labai prasmingą, katiniškos filosofijos kupiną eilėraštį vestuvių metinių proga ir visas kitas Katės voke rastas staigmenas! Visiems rekomenduoju nepatingėti ir parašyti Katei daugiau informacijos apie adresatą ir kokia proga norite nusiųsti Katę voke 😉

 2. Sveiki! Puiki idėja! Mano berniukams Katé Voke siunčia pats Kalėdú Senelis😀Vaikú reakcija nepakartojama- nustebé, susidomėjé, su džiaugsmu ir iš širdies atlieka mažas Katės užduotėles. Tačiau mįslės, kas ta Katė Voke išspręsti negali😀Tada parašė laišká Kalėdú Seneliui su klausimu: O kas ta Katė Voke? Taigi Katė pasiekė savo tikslá- rašysiu vaikams laišká pati ir Kalėdú Senelio vardu paaišinsiu, kas ta Katė.

 3. Genialumas slypi paprastume 🙂 Ačiū už nuostabų, išjaustą laišką, skaitai ir, atrodo, atsiuntė žmogus pažinojęs tave visą gyvenimą, žinantis viską apie tave 🙂

 4. Labai šauni idėja, ypač norint pakelti nuotaiką kitam žmogui.
  Ačiū Jums už gerą nuotaiką.

 5. Tai, ką Jūs darote, yra labai jauku ir miela. Užsakiau savo geriausiai draugei mėnesio laiškus, ir dar kartą įsitikinau, jog genialumas slypi paprastume.
  Labai taiklūs tekstai ir smagios smulkmenos.
  Ačiū Jums! 🙂

 6. Noriu padėkoti už laiškus. Užsakiau juos dviem draugėms, viena iš jų dar negavo, o kita parašė, jog gavo kažką, kas privertė ją susimąstyti.
  Būtent to aš ir tikėjausi iš šio laiško.
  Iš tiesų, suteikiau nemažai informacijos, užsakydama laišką, galbūt todėl buvo įmanoma pataikyti gana taikliai. Užsakant be jokios papildomos informacijos, tikriausiai labai smagu gauti visišką siurprizą, tačiau tokiu atveju nebūčiau laukus gilesnio prisilietimo prie žmogaus situacijos, jo emocinės būklės.
  Žodžiu, dėkoju ir rašau, jog lūkesčius patenkino su didžiausiu kaupu!

 7. aš nusivyliau, bet gal dėl to esu pati kalta, nes nežinojau, kad reikia suteikti daug papildomos informacijos apie žmogų, kurį noriu nustebinti. Palinkėjimai ir frazės buvo labai pro šalį, netgi labai keliančios dviprasmybes mūsų situacijoje. Jei ruošiatės stebinti vyrą-parašykite daug papildomos informacijos.

  1. Vaida, labai gaila, kad sukėlėme neigiamų emocijų. Kartais Katė išdrįsta siųsti ir keistokų tekstų, kurie, aišku, ne visiems ir ne visada tinka. Papildomos gausios informacijos apie gavėjus mes neprašome, nes laiškų idėja ir yra tokia – netikėta, nesiekiant įtikti ir visada patikti. Bet labai norisi nustebinti maloniai, todėl Jums siųsti tekstai pereis griežtą reviziją. Gražių akimirkų!

 8. Buvau užsakiusi dukrai mėnesį laiškus. Tai vis tempdavo tikrinti pašto dėžutės, iki šiol dar vis kalba apie Katę Voke 🙂

 9. Idėja įdomi. Tik… negi žmonės nebenori ar nebegali nieko patys padaryti? Parašyti, nupiešti? 🙂

  1. Mama, tikrai tikiu, kad žmonės ir gali, ir nori. Ir savo laiškuose dažnai skatinu juos kūrybai ir bendravimui 🙂

 10. Sveiki,

  Labai gaila, bet komentaras gausis neigiamas. Nors norėčiau pagirti už idėją ir vieną katę voke, bet bėda tame, kad sumokėjau už dvi. Suprantu, kad ne milijonai, bet nesmagu ir tiek.
  Sėkmės Jums!

  1. Sveiki, užsakius du laiškus, juos siunčiame kas savaitę, taigi, antrą Katę, tikiu, artimomis dienomis dar gausite.

 11. as jau gavau mamos dienos proga kate voke!!!! buvo laaaaabai laaaabai smagu!!!!! dabar kuriu plana,kam galeciau kate voke nusiusti… 😀 😀 😀 tikrai ,labai faina buvo 😀

   1. Dažnai – laiškas, tekstai, poezija, mažos dovanėlės. Viskas, kas telpa į voką ir ką galima siųsti paštu 🙂

 12. Musu dukrytei labai patiko gauti Kates laiskus. Labai gera mintis pradziuginti draugus ir atrimuosius. Sekmes Katei

 13. Užsakiau vyrui gimtadienio proga mėnesiui šiuos laiškus. Tai buvo ir pačiai įdomu laukti ir kartu žiūrinėti turinį.

 14. Man patinka jau įdėja! Bus įdomu ir smagu pabandyt kažkam tokią staigmeną padaryt! 😉

 15. Labai įdomus projektas. Smagu nežinoti, kas bus išsiųsta voke, gal net sau būtų įdomu užsakyt 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *